Nyári szünet

A nyári szünetre mindenkinek kellemes pihenést kívánunk!

A szünet alatt ügyelet: minden szerdán 8-16 óra között.

Közelgő események

8-as tanulók beiratkozása 2019/20-as tanévre
2019. június 21. péntek 10.00-13.00

Tanévzáró ünnepély
2019. június 27. 9 óra

Beiratkozás érettségi utáni szakképzésre (OKJ)
2019. június 27. 15.00-18.00 óra között

Elismerések

MINISZTERI ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLT VASNÉ BOTÁR ÁGNES IGAZGATÓNŐ!

Az innovációs és technológiai miniszter díjat alapított a szakképzésben dolgozó pedagógusok, kitüntetésére. Így Pedagógus Nap alkalmából Vasné Botár Ágnes igazgatónőnek Wesely Ödön díjat adományozott a szakképzés és felnőttképzés területén végzett kimagasló és példamutató oktatói, szakmai fejlesztő tevékenységéért. SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!

 

  

 

A SZAKKÉPZÉSI CENTRUM PEDAGÓGUS NAPI ELISMERÉSEI!

Pedagógus nap alkalmából a Budapesti Szakképzési Centrum vezetősége kimagasló fejlesztő, ill. tehetséggondozó munkájáért több kollégánkat elismerésben részesítette:

1.     Géczy Anikó – innovatív fejlesztő munkájáért kiemelt és közönség díjban részesült.

2.     Egyedné Horváth Mónika, Gyárfás Etelka és Kissné Madák Andrea az országos szakmai versenyeken elért kiemelkedő tehetséggondozó munkájukért kaptak elismerést.

Kiemelkedő országos eredmények az OSZTV-n!

A Pénzügyi-számvitel ügyintézők országos döntőjén tanulóink

- Kun Zsolt 2.,
- Fiers Tünde 3.,
- Balázs Botond 12. helyezést értek el!,

Az iskolák összesített versenyében iskolánk a Keleti Károly Szakgimnázium szintén 2. helyezett lett.
Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő szaktanároknak

Újabb nagy siker az országos versenyeken!

Pénzügyi-számviteli ügyintéző Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (OSZTV) Kun Zsolt és Fiers Tünde teljes vizsgamentességet ért el és Bálint Botond Zoltán is olyan sikeresen teljesített, hogy csak egy tantárgyi vizsga maradt a szakmai vizsgára!

Az ágazati érettségi tárgyak országos versenyén (ÁSZÉV) a Közgazdaság ágazaton elért eredmények: Soós Evelin 6., Harmati Kitti 8., Shan Ling Bo 12., Erdélyi Fanni 21., Csóra Dániel 25. és Tóth Csenge 26. helyezést ért el. A kereskedelem ágazaton elért eredmények: Cservák Zsófia 6., Farkas Kiara 20. helyezést ért el. 

Minden versenyzőnek GRATULÁLUNK!