DIGITÁLIS TANREND

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulóink!

Március 16-ától iskolánkban is távoktatással folytatjuk a munkát az elkövetkező hetekben. Mindent megteszünk azért, hogy a diákjaink ebben a formában is hasznos és magas színvonalú képzésben részesüljenek. Két nap alatt kidolgozzuk a fő kereteket és legkésőbb szerdán tájékoztatjuk –mind a nappali és mind az esti tagozatos- tanulóinkat a pontos teendőkről. Amire mindenképpen szükség lesz, azok a tankönyvek, okostelefon, tablet vagy számítógép, internetelérés és felelősségtudat. Kérem, hogy aki nem tette még meg, juttassa el osztályfőnökének a gmail-es email címét (ha nincs, az első feladat létrehozni egyet), mert tanulási rendszerekhez kell majd csatlakozni vele. Akinek az iskolában maradtak tankönyvei, lehetőség szerint 03. 15. (vasárnap) 18 óráig vigye haza azokat. A későbbiek csak külön rendelkezés szerint tehetik meg. Akinek technikai felszereltsége (tablet vagy számítógép, internetelérés) hiányos vagy nincs, szintén jelezze az osztályfőnökének.

Szerdától minden tanulónktól azt kérem, hogy naponta többször ellenőrizze a bejövő leveleit, mert a teendőkről ott fogunk részletes tájékoztatást adni.

Mindenkinek jó egészséget, kitartást, szorgalmat kívánok a következő hetekre, és vigyázzanak egymásra, magukra!

Üdvözlettel: Vasné Botár Ágnes igazgató