Verseny, verseny, VÁR A KELETI!!

Kedves Nyolcadikosok!

Iskolánk a még jobb felvételi eredmény elérését támogatva internetes versenyt indít a felvételi tárgyaiból, amellyel a szóbeli felvételi pontszámokat is lehet növelni. A verseny három fordulóból áll. Az első kettő online, a harmadik iskolánkban 2017. január 11-én 15 órától írható meg.

Az első forduló feladatlapjait magyar nyelvből a https://www.redmenta.com/?solve&ks_id=2094771997, matematikából a http://www.redmenta.com/?solve&ks_id=749027744 oldalon lehet elérni. A megoldáshoz egy rövid regisztrációra lesz szükség egy létező e-mail cím és egy visszakövethető név megadásával. Kérjük, a név megadásakor a „vezetéknév” mezőbe a teljes neveteket, és a „keresztnév” mezőbe a jelenlegi iskolátok nevét írjátok be! A megoldásra 15 percetek van, és csak egyszer próbálkozhattok.

A feladatlapot 2016. 12. 07. 17 óra 15 perctől érhetitek el 2016. 12. 20. éjfélig.

A következő feladatsor elérhetőségét ezt követően tesszük közzé.

Sok sikert, eredményes munkát kívánunk!