Eseménynaptár 2014-2015

 

Dátum

Időpont

Esemény

Felelős

Augusztus 11-14.

 

Gólyatábor Ceglédfürdő

Perlusz Éva

Augusztus 21-29.

8.00-16.00

Tanév előkészítése

 

Augusztus 25. (hétfő)

9:00

Tantestületi értekezlet

igazgató

13:00

Korrepetálások

igh., érintett szaktanárok

Augusztus 26. (kedd)

9:00

Javító- osztályozó- és különbözeti vizsgák

igh., érintett szaktanárok

13:00

Munkaközösségi értekezletek (éves munkaterv)

munkaközösség-vezetők

Augusztus 27. (szerda)

9:00

Értekezletek (tantestületi - munkaközösségi)


munkaközösség-vezetők

Augusztus 28. (csütörtök)

9:00

Értekezletek (tantestületi - munkaközösségi)
KT-tag választás

igh., munkaközösség-vezetők,  Közalkalmazotti Tanács elnöke

Augusztus 29. (péntek)

9:00

Osztályfőnöki munkaközösségi értekezlet

nevelési mk. vez.

Szeptember 1. (hétfő)

9:00

Ünnepélyes tanévnyitó, utána osztályfőnöki órák

igh., nevelési mk. vez.

13:00

Tantestületi értekezlet
Téma: Tanév helyi rendjének elfogadása

igazgató

Szeptember 8. (hétfő)

17.00

Szülői értekezlet a 9.NyA, 9. C, 9. D, 9. E és a 12. D, 13. A, 13. B, 13. C osztályoknak

Nevelési mk. vez., osztályfőnökök

Szeptember 15. (hétfő)

17.00

Szülői értekezlet a 9. A, 9. B, 10. A, 10. B, 10. C, 10. D, 11. évfolyam, 12. A, 12. B, 12. C osztályoknak

Nevelési mk. vez., osztályfőnökök

Szeptember 19. (péntek)

 

Jelentkezés OKTV versenyekre

igh., érintett mk.vez.-k

Szeptember 30-ig (kedd)

 

Az érettségiző osztályok tájékoztatása az érettségi rendjéről, a választható tantárgyakról

igh.

Szeptember 30-ig (kedd)

 

A beiskolázási eljárásrend elfogadása, közzététele

igh.

Szeptember 30. (kedd)

 

Véradás

igh.

Október

 

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról, történelmi séta a Fiumei úti Sírkertben

humán munkaközösség

Október 3. (péntek)

 

Nevelési értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

igazgató

Október 8. szerda

8.00 és 10.00

Szakmai javítóvizsgák (pénzügyi-számviteli ügyintéző) - írásbeli

igh.

Október

 

Nyolcadik osztályos tanulóknak szülői értekezlet: okt. 14. (kedd), okt. 20. (hétfő), nov. 12. (szerda), nov 18. (kedd), nyílt nap nyolcadikosoknak: október 21. (kedd), november 7. (péntek), november 12. (szerda); Okt. 1-2. Fővárosi nyílt nap, Okt. 17-18. X. ker. Kőbánya nyílt nap

igh.

Október 17.
(péntek)

 

"Mi vagyunk Európa" pályázati nap (projekt nap)

Marjainé Salamon Éva, Halminé Szénássy Ildikó, Pálffy-Kalmár Zsanett, Csillik Mária, Holánszkiné Kövesdi Zsuzsanna

Október 18. (szombat)

 

Országos munkanap, október 24. ledolgozása (Gólyanap a 9-10. évfolyamnak, Öko-nap a Diákönkormányzat támogatásával a felsőbb évfolyamnak projekt nap)

Nevelési mköz., 10.évf
diákönkormányzat

Október 21., 22.

 

Ügyviteli titkár szakon első negyedéves írásbeli vizsgák

szaktanárok, mk. vez.

Október 22. (szerda)

 

Megemlékezés október 23-áról 
Kávéház a Diákönkormányzat szervezésében

10. A (Busai Erika), 11. C (Wozniak-Vigh Mariola), nev. mk. vez., Diákönkormányzat

Október 27. - október 31.

 

Őszi szünet (utolsó tanítási nap: okt. 22. szerda, első tanítási nap: nov. 3. hétfő)

 

November-január

 

Felvételi előkészítő 8. osztályosoknak

igh.

November 4-5-6.

 

Ügyviteli titkár szakon első negyedéves szóbeli vizsgák

szaktanárok, mk. vez.

November 5. (szerda)

12.00 vagy 13.00

Szakmai javítóvizsgák (pénzügyi-számviteli ügyintéző) - projektvédés és szóbeli

igh.

November-január

 

Felvételi előkészítő 8. osztályosoknak

igh.

November 10. (hétfő)

16.00

Szaktanárok "Gy" és "F" beírása (az osztályfőnökök november 14-ig értesítik a szülőket)

szaktanárok, osztályfőnökök

November 13. (csütörtök)

14.30

Negyedéves osztályfőnöki beszámolók leadási határideje

nevelési mk. vez, osztályfőnökök

November 17. (hétfő)

16-19

Fogadóóra

nevelési mk. vez

November 24. (hétfő)

14.30

Tantestületi értekezlet: 9. évfolyam negyedéves értékelése

minőségügyi mk., 9.nyA, 9. C, 9. D, 9. E osztályfőnökei

December 13. (szombat)

 

Országos munkanap, december 24. ledolgozása, pénteki órarend szerinti tanítással megtartva

 

December 19. (péntek)

17:00

Szalagavató (Pestszentimre - Sportkastély)

igh.,
Felelős: 11-12. évf. osztályfőnökei

December 19-ig (péntek)

 

Érettségire bocsátás feltételeinek, a szaktárgy érettségi sajátosságainak ismertetése, aláírása

igh., mk. vez.

December 22. - január 2.

 

Téli szünet (utolsó tanítási nap december 19. péntek, első tanítási nap 2015. január 5.  (hétfő)

 

Január 5. és május 27. között

 

A tanulók fizikai állapotának és edzettségének országos vizsgálata

érintett munkaközösségek

Január

 

Jelentkezés SZÉTV és OSZTV versenyekre (kiírás szerint)

igh., érintett mk.vez.-k

2015. január 6-7-8.

 

Ügyviteli titkár szakon második negyedéves írásbeli vizsgák

szaktanárok

2015. január 12. (hétfő)

14.30

Javaslat a magatartás és szorgalom osztályzatokra

osztályfőnökök

2015. január 13-14-15.

 

Ügyviteli titkár szakon második negyedéves szóbeli vizsgák

igh.

Január 15.
(csütörtök)

15.00

Osztályzatok lezárása 

szaktanárok, mk. vez.

Január 16.
(péntek)

 

Első félév utolsó tanítási napja    (január 23-ig a szülők értesítése a félévi tanulmányi eredményekről)

osztályfőnökök

Január 17. (szombat)


10.00

Országos munkanap, (január 2., péntek) ledolgozása, órarend szerinti tanítás
Központi írásbeli felvételi vizsga a kilencedik évfolyamra jelentkezőknek

igh.

Január 19. (hétfő)

11.00

Osztályonkénti osztályozó értekezlet

igazgató

Január 22. (csütörtök)

14.00

Pótló központi írásbeli felvételi vizsga a kilencedik évfolyamra jelentkezőknek

igh.

Január 26-február 6.

 

Osztályozó vizsga időszak (első félév, előrehozott érettségizők)

igh.

Január 26. (hétfő)

17.00

Szülői értekezlet a 9- 13. évfolyamon

nevelési mk. vez.

Február 2. (hétfő)

13.30

Félévzáró tantestületi értekezlet

igazgató

Február 5-ig

 

Kijavított felvételi dolgozatok megtekintése

igh.

Február 13. (péntek)

du

Farsang (órarend szerinti tanítás után a Diákönkormányzat szervezésében)

Diákönkormányzat

Február 16. (hétfő)

 

Jelentkezési határidő érettségi és szakmai vizsgákra

igh.-k

Február 23-27.

 

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (történelem órák keretében)

humán munkaközösség

Február 17-március 6.

 

Szóbeli meghallgatás az általános felvételi eljárás keretében (tanítás nélküli munkanap)

igh.

2015. március 11-ig

 

Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánoságra hozása

igazgató

Március 13.
(péntek)

 

Megemlékezés március 15-éről  (2. órában)

Felelős: 10. D Leéb Katalin, 9. A Pintér Kata, nevelési mk. vez.

 

Forradalmi kávéház

Felelős: Diákönkormányzat

Március

 

Részvétel a X. ker. által szervezett pedagógiai napokon

 

Április 2.
- április 7.

 

Tavaszi szünet (utolsó tanítási nap április 1. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap április 8. (szerda)

 

Április 1. (szerda)

 

Keletis Közösségi Napok (tanítás nélküli munkanap)

 

2014. április 13-17.

 

Művészetek Hete

Felelős: humán mk.

Március 30. (hétfő)

 

Szaktanárok "Gy" és "F" beírása (az osztályfőnökök április 9-ig értesítik a szülőket)

szaktanások,
osztályfőnökök

Április 9. (csütörtök)

14.30

Háromnegyedéves osztályfőnöki beszámolók leadási határideje

Nevelési mk. vez., Osztályfőnökök

Április 13. (hétfő)

13.30

Értekezlet a végzős évfolyamról (1-7. rövidített óra megtartva)

igazgató

Április 13. (hétfő)

16-18

Fogadóóra

Nevelési mk. vez.

Április 13. (hétfő)

17.00

Szülői értekezlet a 12. D, 13. A, 13. B, 13. C osztályoknak

nevelési mk. vez, osztályfőnökök

Április  14-16.

 

Ügyviteli titkár szakon harmadik negyedéves írásbeli vizsgák

szaktanárok, igh.

Április 21-23.

 

Ügyviteli titkár szakon harmadik negyedéves szóbeli vizsgák

szaktanárok, igh.

Április 22. (szerda)

 

Javaslat a magatartás és szorgalom osztályzatokra

nevelési mk. vez, osztályfőnökök

Április 13-24.

 

Osztályozó vizsgák a végzős évfolyamon

igh.

Április 27. (hétfő)

14.30

Nevelőtestületi értekezlet az érettségi lebonyolítási rendjéről

igh.

Április 28. (kedd)

15.00

Osztályzatok lezárása a végzős évfolyamon

szaktanások

Április 29. (szerda)

 

Utolsó tanítási nap a 12. D osztálynak és a 13-14. évfolyamnak

 

Április 29. (szerda)

13.30

Osztályozó értekezlet (végzős osztályok)

igazgató

Április 30. (csütörtök)

11.00

Ballagás

igh.,
Felelős: 11-12. évf. osztályfőnökei

Május 4. (hétfő)

8:00

Magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május 5. (kedd)

8:00

Matematika írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május 6. (szerda)

8:00

Történelem írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május 7. (csütörtök)

8:00

Angol írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május 8. (péntek)

8:00

Német írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május 11-15 között

 

Szakmai írásbeli és gyakorlati vizsgák (külön kiírás szerint)

igh.

Május 15. (péntek)

8:00

Informatika érettségi vizsga (középszint)

igh.

Május 19. (kedd)

8:00

Szakmai előkészítő tárgyak írásbeli érettségi vizsga

igh.

Május

 

Szakmai írásbeli és gyakorlati vizsgák (külön kiírás szerint)

igh.

Május 22. (péntek)

 

DÖK nap, Kihívás napja (tanítás nélküli munkanap)

Diákönkormányzat, Bebrevszky Dániel

Május 27. (szerda)

 

Országos kompetenciamérés 10. évfolyam

minőségügyi mk.

Május 28-29. (csütörtök-péntek)

 

Logisztika gyakorlati vizsga

igh.

Május 28-június 8.

 

Osztályozó vizsga időszak a 9-11. évfolyamosoknak

igh.

Június

 

Komplex szakmai vizsgák szóbeli része (külön egyeztetés szerint)

igh.

Június 4.
(csütörtök)

 

Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról

humán munkaközösség

Június 4-11.

 

Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák

Felelős: KH megbízottja

Június 8. (hétfő)

 

Javaslat a magatartás és szorgalom osztályzatokra

osztályfőnökök

2015. június 11. (csütörtök)

15.00

Osztályzatok lezárása

szaktanárok

2015. június 12. (péntek)

 

Külső projektnap  (tanítás nélküli munkanap)

osztályfőnökök

2015. június 15. (hétfő)

 

Osztályozó konferencia (tanítás nélküli munkanap)

igh.

Június 15 - 26.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsgák + logisztikai ügyintézők szóbeli vizsgái

igh.

2015. június 24-26.

 

Beiratkozás 9. és 14. évfolyamra

igazgató

2015. július

 

Tantestületi záró értekezlet

igazgató